modelo : TM215PW03,TM215PW04
Model No.
TM215PW03
TM215PW04
Display
Size
21.5" TFT (16:9)
Resolution
1920 x 1080 dpi
Colors
16.7M
Luminance
350nit
Contrast Ratio
View Angle (H/V)
178° / 178°
High Brightness (Optional)
Resolution
1920 x 1080 dpi
Color
16.7M
Luminance
1000nit
Contrast Ratio
Viewing Angle (H/V)
178° / 178°
I/O Ports
VGA
V
V
DVI
HDMI
DP
USB (for touch screen)
Power Requirement
Power Requirement
DC in 12V
Touch Screen
Touch Screen
True Flat PCT touch
OS support
OS support
Win Pro 10  /  Embedded Win 7, 8, 10  /  Win 10 IoT
Mechanical & Environmental
Operation Temp.
-20 ~ 60°C
Storage Humidity
10 ~ 90%, non-condensing
Mounting
VESA mount (100 x 100mm) & Panel mount & Clip mount
Dimension (WxHxD)
607 x 395 x 71 mm
Weight
7.0 kg
Optional
P/N: 2320000001
Optical Bonding
P/N: 302A17005A
1500nit high brightness 21.5” LCD panel 1920 x 1080 dpi