modelo : OM215RS03, OM215RS04
Model No.
OM215RS03
OM215RS04
Display
Size
21.5" TFT (16:9)
Resolution
1920 x 1080
Colors
16.7 M
Luminance
300 cd/m2
Contrast Ratio
3000:1
View Angle (H/V)
178°/178°
High Brightness (Optional)
Resolution
1920 x 1080
Colors
16.2M
Luminance
1000 cd/m2
Contrast Ratio
Viewing Angle (H/V)
I/O Ports
VGA
V
V
DVI
HDMI
DP
USB (for touch screen)
Power Requirement
Power Requirement
DC in 12V
Touch Screen
Touch Screen
5 Wires Resistive (one touch)
OS support
OS support
Win Pro 7,8, 10 / Embedded Win 7, 8, 10
Mechanical & Environmental
Operation Temp
0 ~ 45°C
Storage Humidity
10 ~ 90%, non-condensing
Mounting
Open frame mount
Dimension (WxHxD)
TBD
Weight
TBD
Optional
P/N: 2320000001
Optical Bonding
P/N: 3080108001
HMDI 2M cable
DP 2M cable
RS232 touch screen
Ordering Information
Standard
OM215RS03
21.5” open frame display, 5W resistive, 1 x VGA , 1 x DVI, 1 x USB, 1 x 1.8 VGA cable, 1 x 1.8m USB cable, DC in power adapter