modelo : IM215PW03,IM215PW04
Model No.
IM215PW03
IM215PW04
Display
Size
21.5" TFT (16:9)
Resolution
1920 x 1080 dpi
Colors
16.7M
Luminance
350nit
Contrast Ratio
View Angle (H/V)
178° / 178°
High Brightness (Optional)
Resolution
1920 x 1080 dpi
Color
16.7M
Luminance
1000nit
Contrast Ratio
Viewing Angle (H/V)
178° / 178°
I/O Ports
VGA
V
V
HDMI
USB (for touch screen)
Power Requirement
Power Requirement
DC in 12V
Touch Screen
Touch Screen
True flat PCT
OS support
OS support
Win Pro 10  /  Embedded Win 7, 8, 10  /  Win 10 IoT
Mechanical & Environmental
Operation Temp.
-20 ~ 60°C
Storage Humidity
10 ~ 90%, non-condensing
Mount
VESA mount ( 75 x 75 mm) & Yoke mount
Dimension (WxHxD)
607 x 400 x 65 mm
Weight
TBD
Optional
P/N: 2351206003
Full IP65 Waterproof Power adaptor with European power cord ( 60W / 90 ~ 295V AC input / 12V DC output)
P/N: 2352406011
Full IP65 Waterproof Power adaptor with European power cord (60W / 90 ~ 295V AC input / 24V DC output)
Full IP65 Waterproof Power adaptor with US power cord ( 60W / 90 ~ 295V AC input / 12V DC output)
Full IP65 Waterproof Power adaptor with US power cord (60W / 90 ~ 295V AC input / 24V DC output)
Optical Bonding
P/N: 302A17005A
1500 cd/m2  21.5” LCD panel 1920 x 1080 dpi